20 Ocak 2020 tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısında A. Kutsal AKSOY yönetim kurulu başkanlığına, Fuat GÜNER başkan yardımcılığına, Metin ECEVİT, Bahadır HIZLAN ve Burak SÜEL kurul üyeliğine şeçilmişlerdir.
20 Ocak 2020 tarihinde yapılan olağan genel kurul toplantısında A. Kutsal AKSOY yönetim kurulu başkanlığına, Fuat GÜNER başkan yardımcılığına, Metin ECEVİT, Bahadır HIZLAN ve Burak SÜEL kurul üyeliğine şeçilmişlerdir.